Shopping Cart 2

You save $10.00 on this order.
Total

$69.97

Checkout

Якість якій довіряють · Працюємо для Вас.

Потрібна допомога? Телефонуйте 050-800-06-04; 068-790-67-10 або Ел.адреса.

Горизонтальна маркіза A1-PREMIUM

Замовити

Маркіза A-PREMIUM відноситься до горізононтальних маркіз, яка має полегшену конструкцію і призначена для накриття невеликих площин . Перевагою даного типу маркізи є: легка конструкція, нескладний монтаж, та низька ціна.

Маркізи A-PREMIUM ідеально підходять для установки в таких місцях як: над вікном, над вхідними групами, невеликі тераси.

Надійність маркізи перевірена роками .Конструкція складається з двох універсальних кронштейнів для кріплення на стелю та на стіну, між якими кріпиться рулон для намотування тканини. На ці ж самі кронштейни кріпляться й лікті. Є можливість кріплення з торців маркізи.

Кількість ліктів Макс. ширина (мм) Макс. виліт (мм)
2 ліктя 5000 3500
2 ліктя+ підтримка 6000 3000

Перевірена якість

Всі маркізи та перголи виготовлені виключно з сучасних комплектючих європейського виробництва, безпечні для здоров'я та прослужать Вам багато років. Це доведено роками експлуатації в Європі та Україні.

Ціна без накруток

Ми працюємо безпосередньо з виробниками і можемо запропонувати Вам ціну без лишніх накруток. Ви отримуєте оптимальне співвідношення Ціна/Якість при мінімальних термінах виготовлення.

Багаторічний досвід

Наш досвід в сонцезахисті більше 15 років, тому Ви отримуєте професійний рівень послуг, гарантію 24-36міс. на всі вироби та до 3-х років на автоматику. Ми завжди готові надати Вам безкоштовну консультацію.