Shopping Cart 2

You save $10.00 on this order.
Total

$69.97

Checkout

Якість якій довіряють · Працюємо для Вас.

Потрібна допомога? Телефонуйте 050-800-06-04; 068-790-67-10 або Ел.адреса.

Переваги обслуговування на фірмі "Маркіза-Юкрейн" НАШЕ ГАСЛО - надійність, довговічність та комфорт, за будь-яких обставин.

Про нас

Маркізи тільки з Європи

Першими в Україні ( понад 20 років) по виготовленню маркіз та реалізації комплектуючих є фірма "Маркіза-Юкрейн" Ми працюємо тільки з компонентами Європейських виробників. За цей час були підібрані виробники по таким критеріям як ціна-якість, а саме в сігменті: Тканина для маркіз - Австрійська фірма "SATTLER" , яка є лідером в Європі по виробництву сонцезахисних тканин. В сігменті горизонтальні маркізи - 80% зааймає фірма "GAVIOTA" з Іспанії, яка пропонує надійність та елегантність своїх виробів. Ще одна фірма з Італії під назвою "BAT" доповнює цю лінійку. ЇЇ маркізи мають особливість закривати великі площі, тому вони є в першу чергу надміцні, та функціонально переконливі в роботі.

Найнижча ціна

Безпосередня співпраця з нашими Європейськими колегами , та наявність в м. Києві складу по маркізним комплектуючим і тканині, робить нас виключно успішними. Завдяки цьому пропонуємо вам найнижчу ціну в найкоротші терміни.

Повний спектр послуг

Безкоштовний виїзд майстра для замірів, технічна консультація, гарантійне обслуговування протягом 2-х років, відправка виробів та комплектуючих, в найкоротші терміни, перевізниками по всіх регіонах України- це лише неповний перелік послуг, які готові надати вам спеціалісти фірми "МАРКІЗА-ЮКРЕЙН"

Заголовок

Текст опис

1. Заголовок

Опис текст

Запитання & Відповіді

Запитання1
Відпоідь 1
Запитання2
Відповідь2